Forum dyskusyjne stypendystów Programu Stypendialnego im. St. Grabskiego. Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.
 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
kompetencje menadżerskieakademia menadżera |  |
| | | | student | 12.03.2012 15:43:02 | Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #890780 Od: 2012-3-12
| TEMAT SZKOLENIA: Akademia Menadżera
CEL SZKOLENIA :
Celem AKADEMII MENADŻERA jest realizacja potrzeb kierowników/dyrektorów związanych z wykonywaniem przez nich kluczowych zadań służbowych.
Szkolenie posłuży podniesieniu kompetencji jego uczestników w zakresie wiedzy, umiejętności i postaw w obszarach niezbędnych na stanowisku menadżerskim.
DLA KOGO SZKOLENIE:
Szkolenie przeznaczone dla wyższej i średniej kadry menadżerskiej, zarówno firm prywatnych jak i instytucji publicznych.
więcej info na: http://www.lifelongeducation.pl |
 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
| << Pierwsza | < Poprzednia | Następna > | Ostatnia >> |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
|