Forum dyskusyjne stypendystów Programu Stypendialnego im. St. Grabskiego. Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SZKOLENIA, WARSZTATY, KONFERENCJE, STAŻE, PRAKTYKI » KOMPETENCJE MENADŻERSKIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

kompetencje menadżerskie

akademia menadżera
  
student
12.03.2012 15:43:02
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #890780
Od: 2012-3-12
TEMAT SZKOLENIA: Akademia Menadżera


CEL SZKOLENIA :

Celem AKADEMII MENADŻERA jest realizacja potrzeb kierowników/dyrektorów związanych z wykonywaniem przez nich kluczowych zadań służbowych.

Szkolenie posłuży podniesieniu kompetencji jego uczestników w zakresie wiedzy, umiejętności i postaw w obszarach niezbędnych na stanowisku menadżerskim.


DLA KOGO SZKOLENIE:

Szkolenie przeznaczone dla wyższej i średniej kadry menadżerskiej, zarówno firm prywatnych jak i instytucji publicznych.


więcej info na: http://www.lifelongeducation.pl

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SZKOLENIA, WARSZTATY, KONFERENCJE, STAŻE, PRAKTYKI » KOMPETENCJE MENADŻERSKIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Fundacja Wileńszczyzna, ul. Wiejska 13/3, 00-480 Warszawa, www.stypendium.org, 605 643 376, fundacja.wilenszczyzna@gmail.com