kompetencje menadżerskie
akademia menadżera
TEMAT SZKOLENIA: Akademia Menadżera


CEL SZKOLENIA :

Celem AKADEMII MENADŻERA jest realizacja potrzeb kierowników/dyrektorów związanych z wykonywaniem przez nich kluczowych zadań służbowych.

Szkolenie posłuży podniesieniu kompetencji jego uczestników w zakresie wiedzy, umiejętności i postaw w obszarach niezbędnych na stanowisku menadżerskim.


DLA KOGO SZKOLENIE:

Szkolenie przeznaczone dla wyższej i średniej kadry menadżerskiej, zarówno firm prywatnych jak i instytucji publicznych.


więcej info na: http://www.lifelongeducation.pl


  PRZEJDŹ NA FORUM